Koulun yhteystiedot 2018-05-07T12:40:46+00:00

Musiikkikoulun yhteystiedot

Musiikkikoulu Uulun opetus järjestetään Kulttuurikeskus Uulussa, joka löytyy PMK:n talosta Tammelasta osoitteesta Erkkilänkatu 11, 33100 Tampere.

Tilat sijaitsevat talon neljännessä kerroksessa, kulku tiloihin tapahtuu Peltokadun puolelta C-rapun portaita pitkin. Vaunujen kanssa tilaan pääsee B-rapun tavarahissillä.

Koululla on käytössä sähköinen ilmoittautuminen. ILMOITTAUDU TÄSTÄ: https://uulu.eepos.fi/

Mikäli sinulla on kysyttävää opetuksen sisällöstä tai tasoryhmistä tms, voit ottaa yhteyttä suoraan opettajiin:

VIULU, JOUHIKKO: Terho Asikainen (terho.asikainen@gmail.com), 050 517 8243
FLAMENCOKITARA: Toni Jokiniitty (info@tonijokiniitty.fi), 040 5600 451
JOUHIKKO: Pekko Käppi (pekkokappi@gmail.com), 040 671 7422
MUSKARIT (tiistai), SOITINKARUSELLI: Petra Käppi (petra@uulu.fi), 050 308 4291
LAULU: Kielo Kärkkäinen (kielo.karkkainen@gmail.com), 046 811 7134
LYÖMÄSOITTIMET: Simo Laihonen (simo.laihonen@gmail.com), 050 305 8758
AIKUISTEN MUSKARI: Henna Leisiö (henna@uulu.fi), 044 524 5693
KITARA: Antero Mentu (antero@uulu.fi), 050 351 4229
UKULELE: Marko Niittymäki (Niittymaki.Marko.J@student.uta.fi), 050 404 5872
SÄHKÖBASSO: Joonas Ojajärvi (jojarvi@gmail.com), 050 367 5583
UKULELE, MUSKARI (keskiviikko): Silja Palomäki (silja.palomaki@gmail.com), 050 540 8872
KANTELE: Hanna Ryynänen (haryynan@gmail.com), 044 216 6762
(VIULU, JOUHIKKO: Heini Saari-Korpela (heini.inkeri@gmail.com), 050 366 3985) HUOM! Heini ei opeta lukuvuonna 2018–2019

Rehtori (hallinto, todistukset): Lari Aaltonen (lari@uulu.fi), 050 383 4183

Opettajien kirjautuminen tästä: https://uulu.eepos.fi/teacher

Uulutalo